اولین دوره مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای 48 ساعته حضوری کشور راس ساعت 9 صبح روز سه شنبه 12/2/91 در تالار سپیده کاشانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با حضور 32 تیم از دانشگاهها و موسسات آموزشی سراسر کشور در دو سطح دو بعدی و سه بعدی شروع شد.

این مسابقات هم اکنون به شکل حضوری در سالن سپیده کاشانی در حال برگزاری است و تمامی تیم ها دو مرحله داوری را طی نموده اند. این مسابقات راس ساعت 9 صبح روز پنج شنبه 14/2/91 به پایان می رسد و بلافاصله مراسم اختتامیه با حضور کلیه مسئولین و تیم های شرکت کننده در سالن غیاث الدین جمشید کاشانی برگزار خواهد شد و تیم های اول تا سوم هر لیگ دو بعدی و سه بعدی جوایز ویژه خود را دریافت خواهند کرد.

یک دیدگاه در “اولین دوره مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای 48 ساعته حضوری آغاز شد

  1. سلام، همانطور که خودتون میدونید و این خبر را منتشر کردید، قرار بود که این دوره از مسابقات بین دانشجویان سراسر کشور برگزار شود ولی دانشگاه آزاد تخلف کرده و انستیتو ملی بازی سازی رایانه ای را در این دوره از مسابقات شرکت داده و آن هم در قسمت دو بعدی رتبه نخست را کسب کرد.
    در ضمن دانشگاه آزاد واحدکاشان که خود را قطب بازی سازی ایران معرفی کرده فقط ۸ ماه در عرصه بازی سازی کار کرده و تاکنون هیچ نسخه بازی ارایه نکرده.
    نحوه داوری هم که بماند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *