دبيرخانه نخستين جشنواره و نمايشگاه بين المللي تهران در سال همت مضاعف و كار مضاعف از بازي‌سازان، هنرمندان، سينماگران و نخبگان علمي كشور براي حضور در اين جشنواره دعوت كرد.
به گزارش معاونت ارتباطات و بين المللي بنياد ملي بازي‌هاي رايانه‌اي، دبيرخانه اين جشنواره ضمن دعوت از بازي‌سازان داخلي، خواستار حضور و مشاركت جوانان مستعد و نخبگان علمي در نخستين جشنواره و نمايشگاه بين المللي بازي‌هاي رايانه‌اي تهران شد.
براساس اين فراخوان بازي سازان داخلي مي‌توانند در دو بخش اصلي شامل مسابقه بازي‌هاي بزرگ، بازي‌هاي بر خط(online)، بازي‌هاي موبايل، بازي‌هاي كوچك(indie) و در دو بخش جنبي شامل مسابقه طراحي كاراكتر، مسابقه بازي نامه نويسي، مسابقه بازي‌هاي تغيير يافته(mod)و مسابقه بازي‌هاي فلش با يكديگر به رقابت بپردازند.
مهلت ارسال اين آثار تا 31 مرداد ماه سال جاري تعيين شده است. علاقه‌مندان براي حضور در اين جشنواره و اطلاع از ضوابط و مقررات شركت در بخش هاي مختلف اين جشنواره مي‌توانند به نشاني الكترونيك نخستين جشنواره بازي‌هاي رايانه‌اي www.irgf.ir مراجعه و يا با مشاره تلفن دبيرخانه اين جشنواره 88310222 تماس بگيرند.
نخستين جشنواره و نمايشگاه بين المللي بازي‌هاي رايانه‌اي تهران شهرويور ماه سال جاري با هدف‌ ترويج مباني فرهنگي و هويت اسلامي- ايراني از طريق اين صنعت با نگاه ويژه به كودكان و نوجوانان، شناخت و حمايت از ظرفيت و استعدادهاي موجود اين صنعت در كشور با رويكرد بومي‌سازي و تقويت توليدات داخلي، ايجاد فضاي رقابت علمي، فني، فرهنگي و هنري ميان دست‌اندركاران فعال در صنعت بازي‌هاي رايانه‌اي به منظور ارتقاء و رشد كمي و كيفي اين صنعت و ايجاد زمينه براي رشد و شكوفايي خلاقيت‌هاي جوانان در صنعت سرگرمي و بازي اواخر شهريور ماه سال جاري توسط بنياد ملي بازي‌هاي رايانه‌اي معاونت سينمايي و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در تهران برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *