post

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به نمایندگی از جمهوری اسلای ایران در بزرگترین نمایشگاه تجاری بازی‌های رایانه‌ای اروپا Game Connection حضور دارد.

Game Connection

Game Connection

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل بنیاد ملی بازی های رایانه ای، دکتر بهروز مینایی مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای در این نمایشگاه تجاری حضور خواهد داشت.

قرار است مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای در این نمایشگاه طی دیدار با نمایندگان تجاری کشورهای اروپایی و آسیایی درباره برنامه های تجاری ایران با بازارهای جهانی به تبادل نظر بپردازد.

یازدهمین دوره برگزاری نمایشگاه Game Connection امسال 6 تا 8 دسامبر مصادف با 15 الی 17 آذر ماه جاری برگزار خواهد شد.

امسال بیش از 250 نماینده تجاری از کشورهای مختلف دنیا در این نمایشگاه حضور دارند. در این دوره از برگزاری نمایشگاه، بیش از 60 کنفرانس تخصصی برگزار می‌شود و پس از اتمام آن، کارگاه‌ تخصصی با همان عنوان برگزار خواهد شد.

در نمایشگاه Game Connection 2011 نمایندگان کشورهای مختلف در زمینه تولید، توزیع، انتشار و تبادلات تجاری و همکاری های مشترک با یکدیگر به تعامل می پردازند.

بنیاد ملی بازی های رایانه ای در این دوره از نمایشگاه بازی‌های صنعت نفت، فریاد آزادی، شبان، سرعت بیشتر، تکنولوژی بازی های حرکتی، موش و مار، چریک، هفت خانک، مزرعه رویایی، سرزمین دایناسورها، کینگز اِرا، تادلند، نوب اسپرت و شتاب در شهر را ارائه خواهد کرد.

لازم به یاد آوری است این سومین حضور جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه مطرح جهانی محسوب می‌شود.

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *