post

طی مصاحبه ای مهدی جعفری دبیر جشنواره بازی های رایانه ای هدایت ، توضیحات کاملی را در خصوص زمانبندی برنامه های این جشنواره اعلام کردند .

آقای جعفری اعلام کردند با توجه به استقبال دانش آموزان از این جشنواره و به منظور غنی سازی اوقات فراغت تابستان دانش آموزان ، طی توافقی با وزارت ارشاد و بنیاد ملی بازی های رایانه ای قرار بر این شد این جشنواره تا 15 شهریور ماه تمدید شود و علاقمندان نهایتاً تا این تاریخ آثار خود را به دبیرخانه ارسال نمایند .

وی در ادامه افزود : داوری آثار از 20 شهریور ماه آغاز و تا 20 مهرماه ادامه خواهد داشت . در پایان مهرماه نیز اسامی نفرات برگزیده بر روی سایت سازمان اعلام خواهد شد .

مراسم اختتامیه نیز با حضور مسئولین بازی های رایانه ای کشور در هفته دوم آبانماه مصادف با بسیج دانش آموزی برگزار خواهد شد .

آقای جعفری در ادامه جوایز جشنواره را نیز به این شرح اعلام کردند :

جوایز نفرات برتر در بخش انفرادی جشنواره و تولید بازی های بزرگ ، دوبعدی و موبایل شامل : تقدیر نامه ، تندیس ویژه جشنواره ، کنسول های بازی wii ، xbox ، پلی استیشن و جوایز گروه های برتر : نیم سکه و تمام سکه بهار آزادی به همراه تندیس و لوح تقدیر می باشد . در بخش های دیگر جشنواره نیز به نفرات برتر جوایز نفیسی اهداء خواهد شد .

آقای جعفری در پایان اضافه کردند : آثار برتر با همکاری مرکز حمایت از بازی های رایانه ای بسیج و معاونت سینمایی وزارت ارشاد مورد حمایت قرار خواهند گرفت .

علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند جهت ثبت نام به سایت beest.ir مراجعه نمایند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *