post

رونمایی از بازی حمله به کاروان آزادی و لانه شیطان 2

به نقل از واحد مرکزی خبر، موضوع بازی حمله به کاروان آزادی ، افشای جنایت صهیونیست ها در حمله به کاروان کمک کننده به مردم غزه است.
بنا به گفته رئیس سازمان بسیج دانشجویی و فرهنگیان این بازی در مدت 26 روز طراحی و تولید شده که در نوع خود بی سابقه است.
سردار جوکار همچنین افزود: بازی لانه شیطان 2 نیز یکی دیگر از بندها و پروتکل های صهیونیسم جهانی را افشا کرده که در ادامه بازی لانه شیطان 1 تولید شده است .
این دو بازی با حضور سردار جزایری معاون فرهنگی و تبلیغاتی ستاد کل نیروهای مسلح و سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفان رونمایی شد.

يادآوری می‌شود، اين مراسم ساعت 10 صبح روز پنج‌شنبه 11 شهريور ماه در ساختمان شماره پنج وزارت آموزش و پرورش واقع در خيابان انقلاب چهارراه وليعصر، كوچه شهيد برادران مظفر، طبقه همكف ساختمان پنج وزارت آموزش و پرورش برگزارمی‌شود.

دو بازی “لانه شیطان” و “حمله به کاروان آزادی” در آستانه روز قدس رونمایی شد و قرار است فردا جمعه (89/6/12) همزمان با راهپیمایی روز قدس توزیع شود.

سبک این دو بازی به صورت اول شخص یا fps-first person shooter میباشد.

خبر تکمیلی:

غرفه عرضه کننده بازی لانه شیطان 2 و بازی حمله به کاروان آزادی در راهپیمایی روز قدس

بازی حمله به کاروان آزادی

بعد از حضور در راهپیمایی و غرفه عرضه کننده بازی ، فقط بازی لانه شیطان 2 عرضه شده بود، این در حالی است که تمام سایت های مرتبط خبری یک روز قبل از راهپیمایی خبر توزیع هر دو بازی را در روز راهپیمایی اعلام کرده بودند، مسئولین حاضر در محل در جواب سوال فقط به این نکته اشاره کردند که بازی حمله به کاروان آزادی به تازگی رونمایی شده و هنوز تکثیر نشده است، احتمالا باید بازی حمله به کاروان آزادی را در نمایشگاه رسانه های دیجیتال که به زودی افتتاح خواهد شد ببینیم.