سلام دوستان
ما یه پروژه*ای داریم که در حال حاضر داخل کافه*بازار، مایکت و ایران*اپس حضور داره. در حال حاضر با Cordova نوشته شده و ما توی نسخه جدید با یونیتی پیاده*سازیش کردیم.
فقط مشکل اینجاس که از اونجایی که هر مارکت پرداخت درون*برنامه*ای خودشو داره میخوایم به ساده*ترین راه بتونیم اینو پیاده کنیم.
همونطور که میدونین مارکتای ایرانی درون*پرداختشون کپی Play Store هستش که فقط با تغییر Intent میشه اونو تغییر داد.
ما توی Cordova از یه پلاگینی استفاده میکردیم که بهمون اجازه میداد Intent رو به صورت متغیر بهش بدیم که انگار همچین چیزی توی یونیتی وجود نداره.


در حال حاضر برای پرداخت گوگل پلی از Addon خود یونیتی (UnityPurchasing) استفاده کردیم و جواب هم داده. کافه*بازار Bobardo رو معرفی کرده و اون هم خوب کار کرده، مایکت هم Soomla رو (که مثل اینکه خیلی قدیمیه و تو یونیتی ۲۰۱۷ کلی ارور میده)، اما اگر بخوایم هر بار برای همه مارکتا *Build بگیریم باید پلاگین مارکت قبلی رو پاک کنیم و پلاگین مارکت بعدی رو دوباره Import کنیم.
حالا سوال اینه که راهی هست که همه اینارو به اصطلاح یه کاسه کنیم؟ چطور امکانش هست که با کمترین تغییرات بشه برای هر مارکت یه apk جدا Build کرد؟ مثلا اعمال تغییرات روی فایل GooglePlay.aar که برای UnityPurchasing هست. ممنون میشم اگه راهی دارید توضیح بدید