نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ساخت نرم افزار آموزشی با یونیتی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    9149
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

ساخت نرم افزار آموزشی با یونیتی

سلام دوستان وقتتون بخیر
    بنده دانشجوری برق قدرت هستم و واسه پروژه ی پایانیم قصد دارم نرم افزاری واسه آشنایی با ساختمان داخلی موتور ها و ژنراتور ها بسازم
    به این صورت که در قالب یک نرم افزار مدل گرافیکی چن نمونه ماشین الکتریکی وجود داشته باشه و کاربر بتونه قطعات هر مدل رو جدا کنه و جابجاشون کنه و اونا رو بچرخونه و از زاویه های مختلف ببینتشون و جزییاتشون رو بخونه و دوباره اونا رو سر هم کنه
    بنده تمامی مدل های مربوط به یه ژنراتور سنکرون رو با 3dsmax طراحی کردم
    اما الان میخواستم با این مدل ها پروزه ای رو به صورت یک نرم افزار با یونیتی پیاده کنم مثل مدل زیر
    polyflow.studio/WebGL/Compressor/

polyflow.studio/WebGL/Compressor/
    کد های این نرم افزار چیا هستن هر چی گشتم کد هاشو پیدا کنم چیزی گیرم نیومد چون من از کد نویسی هیچی سر در نمیارم
    اگه میشه مدل کدنویسی شده ی همچین برنامه ای رو در اختیارم قرار بدید و راهنماییم کنید که چجوری نرم افزار فوق رو با یونیتی ساختن فوق العاده ممنون میشم
    خیلی ممنون

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Maxwell از ایشان تشکر کرده است:

3DGame (01-30-2019)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    5319
    تشکر شده 50 بار در 28 ارسال
    سلام
    با یونیتی میشه همچین کاری رو انجام داد خیلی هم زیبا
    اما رفیق کد نویسی جوری نیست که شما تصور میکنید یعنی برای ساخت هر چیزی کد آماده و تعریف شده ای وجود نداره که شما درخواست کد کردید
    برنامه نویسی مغذ خود شماست یعنی هر چیزی که توی ضهن شما میگزره رو میتونید پیاده کنید پس هر جور که بخوایید میتونید برنامه بنویسید
    کار شما خیلی سادست ولی اینجا مشکلی هست که اونم اینه
    نرم افزار یونیتی یک موتور سه بعدی و گرافیکیه برای اجرای پروژه هاش نیاز به نرم افزار هایی مثل دایرکست و نت فرامین ورک و حتی سیستم مورد نیاز از لحاظ سخت افزاری نیاز داره و این برای برنامه ساده که میخوایید بسازید برای کاربر مشکل ساز میشه مگر اینکه برای گوشی های آندروید بسازیش
    خلاصه اونجوری که شما فکر میکنید نیست برنامه ها کد های آماده ندارن مگر اینکه موارد خواصی مثل ساخت یک ماشین حساب باشه یا برای مثال اتصال به دیتا بیس یا صدها کار دیگه که توی همه نرم افزارها نقش ثابتی رو دارن
    اگه مایل باشید من میتونم این کارو براتون انجام بدم با مبلغ توافقی
    امضای ایشان
    کامل ترین دوره های آموزشی یونیتی برای اولین بار در ایران بصورت گام به گام و پروژه محور همراه با فایلهای تمرینی و پروژه نهایی از سطح مبتدی تا پیشرفته

لینگ دانلود :
    https://learningtv.ir/store/hawre/

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگانی که با جست و جو این صفحه را مشاهده کرده اند:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

کلمات کلیدی این موضوع