نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: معرفی CINEMA 4D

1. Top | #1

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    2257
    تشکر شده 16 بار در 15 ارسال

Question معرفی CINEMA 4D

سلام ...

من حدود 2 ماه هست که با نرم افزار CINEMA 4D آشنا شدم و باید بگم یکی از قدرتمندترین و در عین حال راحت ترین نرم افزار های 3 بعدی سازی بوده که تا حالا باهاش کار کردم .....

چند وقت پیش از مدیر سایت خواهش کردم که انجمنی برای این نرم افزار در سایت ایجاد کنه که خوشبختانه امروز این اتفاق افتاد ..... اینکه من مدیر این انجمن شدم دلیل بر این نیست که در کار کردن با این نرم افزار حرفه ای باشم بنابراین از دوستانی که قبلاً با این نرم افزار کار کردن یا به مدلسازی علاقه دارن خواهش میکنم تو انجمن CINEMA 4D مشارکت داشته باشن و ما رو از آموزش ها و مطالب جدید خودشون محروم نکنن ...

به عنوان اولین پست می خوام برخی از مهمترین ویژگی ها و قابلیت های این نرم افزار فوق العاده قدرتمند رو بهتون معرفی کنم :

رابط کاربری جذاب و کاربر پسند با قابلیت شخصی سازی کلید های میانبر
    کاربران این نرم افزار از این پس از استفاده از نرم افزارهای مدل سازی و پیکر تراش مانند MudBox و ZBrush بی نیاز هستند
    تعامل با نرم افزار Adobe After Effects CS5 و Cs6 به طوری که می توانید پروژه خود را مستقیما به این نرم افزار ارسال کنید
    امکان Bake کردن مدلهای برای ساخت مدلهای low Poly جهت استفاده در بازی های رایانه ای
    امکان استفاده از کامپیوتر های متصل به شبکه برای استفاده از قدرت همه کامیوتر ها و سرعت بخشیدن به عمل رندرینگ
    ابزار بسیار قدرتمند برای مدل سازی پولیگنال
    امکان اضافه کردن پلاگین و یا نوشتن پلاگین توسط خود کاربر با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون
    سیستم عضله نیز مانند پلاگین های قدرتمند مایا و مکس عمل کرده و امکان تعریف عضله بروی ساختار استخوان بندی کاراکترها را میسر می سازد
    بر خلاف بسیاری از نرم افزار های مشابه مثل بلندر ، مایا و مکس کار کردن با متریال ها و بافت ها (تکسچرها) و همچنین uv ها در این نرم افزار بسیار ساده است .
    امکان استفاده از پارتیکل های قدرتمند
    و ویژگی ها و ابزار قدرتمند دیگر .....

در ویدئوی زیر میتونید قدرت این نرم افزار رو ملاحضه کنید :

دانلود جدیدترین نسخه نرم افزار CINEMA 4D + آموزش کامل

چند نمونه از مدل های ساخته شده با این نرم افزار :

موفق باشید .
    امضای ایشان

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید 3DKAR از ایشان تشکر کرده است:

blender.man (11-05-2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)