صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

موضوع: دانلود پکیج Realtime Reflection هنر های کامپیوتری

1. Top | #1

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    3754
    تشکر شده 220 بار در 126 ارسال

Download دانلود پکیج Realtime Reflection هنر های کامپیوتری

سلام,

چند وقت پیش یکی از دوستان که الان خارج تشریف دارند یک کدی را برام نوشتند که CubeMap یک آبجکت را می گیرد و تصویر محیط را روی آبجکت رفلکت می کند خیلی کد کاربردی بود مخصوصا برای بازی های ماشینی.

امروز این کد رو به صورت یک پکیج در آوردم و با نخود دانشی که درباره ی کد نویسی داشتم یکم اصلاحش کردم و گذاشتم برای دانلود (چند KB)

البته جدیدا روش دیگری هم هست برای Realtime Reflection که SSRR نام داره ولی مشکلش حجم زیاد و نیاز به یونیتی 4 به بالا هستش اگه کسی کیفیت و حجم کمتر میخواد میتونه از این پک استفاده کنه

پس این کد کار من نیست و اگر کسی هم می خواد عوض یا اصلاحش کنه میتونه بکنه ... بعد کد جدید رو به من پیغام خصوصی کنید تا من آپدیت کنم .
    ولی چون من اجازه ی انتشار رو از اون دوست گرفتم لطفا جایی بدون ذکر منبع نبرید این بچه رو !

فعلا یکسری مشکلاتی را تو این کد پیدا کردم که البته تو قسمت ReadMe پک هم میتونین ببنین:

1-اگر اين کد را طي يک اسکريپت غير فعال کنيد رندر تکسچر متريال را خالي مي گذارد
    2-صحنه ي شما بايد يک دايرکتشنال لايت داشته باشد که سايه هم داشته باشد
    3-همه ي مش رندرر هاي صحنه بايد تيک رسيو شادو را زده شده داشته باشند
    4-صحنه بايد اسکاي باکس داشته باشد
    5-عدد رزولوشن بايد ضريبي از 2 باشد (128-1024 و ) در غير اينصورت کار نمي کند
    6-مش هایی که بعد سوم ندارند در رفلکت رندر نمی شوند(مثل Quad)

با تشکر
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    ویرایش توسط IEP : 09-18-2014 در ساعت 11:24 PM
    امضای ایشان

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید IEP از ایشان تشکر کرده اند:

Kaveh.Shahedi (09-15-2014),ProUnity (09-15-2014)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر بخش
    شماره عضویت
    1668
    تشکر شده 1,054 بار در 553 ارسال

ویترین مدال

بسیار عالی ولی من و عارف و کاوه و امید جان داریم خودمونو میکشیم این پست رونق بگیره لطفا اینجا بزارید :

http://unity3d.ir/%D8%A8%D9%87%DB%8C...html#post71219

با تشکر
    امضای ایشان

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ProUnity از ایشان تشکر کرده اند:

Aref.Seven (09-15-2014),IEP (09-18-2014),Kaveh.Shahedi (09-18-2014)

5. Top | #3

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    3754
    ممنون ! به ذهن خودمم زد ولي اين كار من نيست كار يه دوست ديگه تو گروه بود كه ايشون ايراني نيستند، گفتم يه پست ديگه بزنم.
    امضای ایشان

6. Top | #4

عنوان کاربر
    ناظم انجمن
    شماره عضویت
    2920
    تشکر شده 1,521 بار در 629 ارسال
    این روش منسوخ شده ، این روش مال 3 4 سال پیش بود که در یونیتی 5 هم این قابلیت اضافه شده ، اما الان SSRR استفاده میشه ...

چیزی هم که ایشون درست کرده کپی پکیج Cube Map Baker هست که رایگان در یوتیوب هست .

نکته هم برای دوستانی که میخوان از این روش استفاده کنند : Capture رو داخل دوربین لینک کنید . تا انعکاس ها از دوربین محاسبه بشن

فردا براتون SSRR رو قرار میدم .
    امضای ایشان

If We Don't End War ... War Will End Us....

7. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید XRevolution از ایشان تشکر کرده اند:

Kaveh.Shahedi (09-15-2014),omidj (09-16-2014),ProUnity (09-18-2014)

8. Top | #5

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    3754
    حميد جان، دوست گرام

شما حرف منطقي مي زنيد ... ولي من اينو براي اونايي كه نمي خوان يونيتي ٥ رو بگيرند گذاشتم هرچند اگرم دقت كني بچه هاي فروم كه هيچ ... بازي هاي بازيسازان ايراني بزرگ هم گرافيك ٤ ٥ سال پيش رو داره ... (!)

در ضمن اگه تو يوتيوپ اين پك هست چرا پكيج من اينجا ٧ تا دانلود (تا الان) داشته و اینا نرفتن از یوتیوپ بگیرند؟

نیاز بچه ها به این هم از pro unity فهمیدم

تو پست اولین بازی ام بهم گفت
    ویرایش توسط IEP : 09-17-2014 در ساعت 08:24 AM
    امضای ایشان

9. Top | #6

عنوان کاربر
    ناظم انجمن
    شماره عضویت
    2920
    خوب دوست عزیز همه که Youtube نمیرند . این Prounity هم بهش نشون داده بودم ، هم این رو هم SSRR رو
    امضای ایشان

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید XRevolution از ایشان تشکر کرده اند:

Aref.Seven (09-17-2014),IEP (09-18-2014),ProUnity (09-17-2014)

11. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بخش
    شماره عضویت
    1668
    تشکر شده 1,054 بار در 553 ارسال

ویترین مدال

نقل قول نوشته اصلی توسط IEP نمایش پست ها
    حميد جان، دوست گرام

شما حرف منطقي مي زنيد ... ولي من اينو براي اونايي كه نمي خوان يونيتي ٥ رو بگيرند گذاشتم هرچند اگرم دقت كني بچه هاي فروم كه هيچ ... بازي هاي بازيسازان ايراني بزرگ هم گرافيك ٤ ٥ سال پيش رو داره ... (!)

در ضمن اگه تو يوتيوپ اين پك هست چرا پكيج من اينجا ٧ تا دانلود (تا الان) داشته و اینا نرفتن از یوتیوپ بگیرند؟

نیاز بچه ها به این هم از pro unity فهمیدم

تو پست اولین بازی ام بهم گفت
    سلام دوست عزیز

توی اون پست من برام جالب بود که چطور خودتون درست کردید و توی این یکی هم من برام جالب بود اگر به این سادگیه چرا یونیتی قبلا به صورت پیشفرض نذاشته بود و فکر کردم این دوستمون که کد رو نوشتند ایرانی بودند که الان مقیم خارج شدن نه اینکه کلا خارجین !

بعدشم الان دیگه بازی ایرانی وقتی ایرانی میشه که فقط ابزار های حیاتیش مثل موتور و نرم افزار سه بعدی ساز خارجی باشن تازه همین یونیتیم خیلی باید روش کار کرد تا از موتور تبدیل شه به موتور!!!!!

ولی خوب به هر حال پیشرفت توی این زمینه به چه قیمتی؟؟؟؟؟ دانلود کد هایی که توسط افراد خارجی نوشته شده ؟؟؟ بعد اسمشو میشه گذاشت بازی ایرانی؟؟؟

در ضمن من نمیدونستم یک جمله ساده من تا اینجاها پیش میره !! من فقط به شوخی گفتم اگر RealTime بیا صحبت کنیم منظورم این بود اگر ریل تایمه و کار خودته ایول کارت درسته ...

این SSRR رو هم بله حمید نشون داده بود اما برام جالب بود که چطور خودتون انجام دادید. وگرنه کار های عجیب و غریب خارجی اینقدر هست توی YouTube* که وقتی ببینید بازی سازی که هیچی !!!! کامپیوترتون هم جمع میکنید میندازید تو انباری!!!!!

این حالت وقتی برای من پیش میاد که حمید بفهمه من خوش حالم بعد شروع میکنه هی از این ویدیو ها میده تا کلان اعصاب جفتمون به فنا میره

این
    Candela SSRR رو هم من دیروز چک کردم اگر استباه نکنم 130 دلار قیمتش بود پس
    بین یک کد ساده ای که مجانی برای دانلود گذاشته شده با پکیجی که 130 دلار توی Asset Store گذاشتن باید یک فرقی باشه وگرنه سازنده هاش باید برن چغندر بکارن .....
    ویرایش توسط ProUnity : 09-18-2014 در ساعت 12:50 PM
    امضای ایشان

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ProUnity از ایشان تشکر کرده اند:

Aref.Seven (09-17-2014),IEP (09-18-2014),XRevolution (09-17-2014)

13. Top | #8

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    3754
    اشتباه گرفتيد عزيز !

ايشون براي شخص بنده كد رو نوشتند در عوض گلچين مدل سه بعدي ماشين هايي كه ديد داخل (intorior) داشتند و هر كدام كمتر از 1mb بودند دادم بهشون

و تازه يه مبادله هم نبود ! من از ايشون چيزي نمي خواستم ولي براي هديه اينو دادند به من و همونطور كه گفتم ايشون به من گفتند كه هر جا ميخوايي بزار در صورتيكه من حتي اسم ايشونم نمي دونم تو يه فروم خارجي با هم آشنا شديم

پس من دانلود نكردم كشككي ! و درستشم نكردم ولي امتيازش براي منه به خاطره يه كار ديگه ... كار "عجيب و غريب" ايشون در برابر "كار عجيب و غريب" من !!!!!!!!!!

و آقا حميد خودتم ميگي همه يوتيوت نمي رن كه، اون ssrr هم كه 130 دلاره ... پس بچه هاي فروم اينو از كجا پيدا كنن ؟

بزاريد استفاده شه ديگه ...
    ویرایش توسط IEP : 09-18-2014 در ساعت 01:54 PM

14. Top | #9

عنوان کاربر
    ناظم انجمن
    شماره عضویت
    2920
    نقل قول نوشته اصلی توسط IEP نمایش پست ها
    اشتباه گرفتيد عزيز ! ايشون براي شخص بنده كد رو نوشتند در عوض گلچين مدل سه بعدي ماشين هايي كه ديد داخل (intorior) داشتند و هر كدام كمتر از 1mb بودند دادم بهشون و تازه يه مبادله هم نبود ! من از ايشون چيزي نمي خواستم ولي براي هديه اينو دادند به من و همونطور كه گفتم ايشون به من گفتند كه هر جا ميخوايي بزار در صورتيكه من حتي اسم ايشونم نمي دونم تو يه فروم خارجي با هم آشنا شديم پس من دانلود نكردم كشككي ! و درستشم نكردم ولي امتيازش براي منه به خاطره يه كار ديگه ... كار "عجيب و غريب" ايشون در برابر "كار عجيب و غريب" من !!!!!!!!!! و آقا حميد خودتم ميگي همه يوتيوت نمي رن كه، اون ssrr هم كه 130 دلاره ... پس بچه هاي فروم اينو از كجا پيدا كنن ؟ بزاريد استفاده شه ديگه ...
    دوست عزیز دقت کنید در اینجا قرار دادم : http://unity3d.ir/%D8%A7%D8%A8%D8%B2...%84%D8%A7.html اما در مورد کد ، من کدی ایشون رو بررسی کردم و کاملا مطابقت میکرد با کدی که در یوتیوب بود ... 2 حالت داره : 1 - یا ایشون به شما انداخته کد رو بدون تعارف عرض کنم ... 2 - یا ایشون خودش همون شخصی که کد رو نوشته ، و اینکه یادمه ایشون خودش مدلر ماشین بود ... 1
    امضای ایشان

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید XRevolution از ایشان تشکر کرده است:

ProUnity (09-18-2014)

16. Top | #10

عنوان کاربر
    شماره عضویت
    3754
    مگه قيمت پك 130 دلار نيست ؟ شما چيكار كرديد

من نمي دونم مخالفت شما دقيقا چيه ؟

مي گيد پكيج عينا تو يوتيوفه ؟ : اولا ايشون نانداخته يكم ادب به خرج بديد ... در ضمن همونطور كه گفتين هركسي نمي تونه از يوتيوف دانلود كنه كه ...

مي گيد پكيج به سرقت رفته ؟ : اون همكار پكيج رو شخصا به من دادند !

مي گيد پكيج قديميه و "منسوخ" شده و الان SSRR استفاده میشه : خب همه كه نمي تونن ssrr استفاده كنن ، خيليا الان يونيتي ٣.٥ دارن و مجبورن بین 100 MB و KB 500 سبک تره رو انتخاب کنن

پکیج من یا بهتره بگم کد من سبک تره و رو هر یونیتی ای کار میکنه ...

نمي دونم با انتشار اين کار چه مشكلي دارين مگه اينجا ميدونه جنگه ؟ ... حميدجان شما چرا ؟ ... بزارين پست براي كسايي كه مي خوان در مورد بازي پيشنهاد بدن خلوت بمونه ... من هم با كسي دشمني ندارم فقط میخوام بنده خدا هایی که نمی تونن یونیتی 4 به بالا داشته باشند بتونن Realtime Reflection داشته باشند ... وگرنه SSRR که معرکه است دارم کیف می کنم !

، و اینکه یادمه ایشون خودش مدلر ماشین بود ...
    صبر کن ! شما ایشونو از کجا میشناسید ؟ من هیچوقت نگفتم مدلر بوده !
    ویرایش توسط IEP : 09-18-2014 در ساعت 08:33 PM
    امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگانی که با جست و جو این صفحه را مشاهده کرده اند:

دانلود اسكریپت رفلكت در یونیتی

کلمات کلیدی این موضوع